Teniss pasaulē

Loading...

27.07. – 29.07.2020. Zālīša kauss / LTS Kauss U12 – 5.posms

Uzvarētāji: Zēni: 1. Armands Aire 2. Rihards Neimanis 3. Ričards Dzirkals Meitenes: 1. Adelina Lačinova 2. Oļesja Demčenkova 3. Marija Lauva ...

17.07. – 19.07.2020. LTS Kauss sievietēm, vīriešiem – 4.posms / Rīgas čempionāts

Uzvarētāji Sievietes: 1. Patrīcija Špaka 2. Valerija Maija Kargina Vīrieši: 1. Kārlis Ozoliņš 2. Arvis Bērziņš Gandarījuma turnīra uzvarētāji: Alise Vindiga Uldis Gaismiņš ...

04.07. – 05.07.2020. LTS Kauss Senioriem – 3.posms / Rīgas čempionāts senioriem

35+ sievietes 1. Anastasija Linkeviča 2. Rita Graumane 35+ vīrieši 1. Artis Inda 2. Daņila Seļuto 45+ vīrieši 1. Kaspars Kulbergs 2. Egils Valeinis 55+ sievietes 1. Inga Brokāne 2. Svetlana...

19.06. – 21.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes / LTS Kauss U18 – 4.posms

Zēni: 1. Gustavs Dambiņš 2. Stefans Audriņš 3. Dāvis Rolis Meitenes: 1. Valerija Maija Kargina 2. Elizabete Kļavinska 3. Elizabete Brutāne ...

17.06. – 18.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes U16

Zēni: 1. Daniels Tens 2. Pāvels Petrovs 3. Maksims Kazancevs Meitenes: 1. Angelīna Bļinova 2. Emīlija Sausverde 3. Nikola Nikolajeva Gandarījuma turnīrs: Zēni: Kristaps Toms Tauriņ...

15.06. – 17.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes / LTS Kauss U12 – 3.posms

Zēni: 1. Armands AIRE 2. Rihards NEIMANIS 3. Ričards DZIRKALS Gandarījuma turnīra uzvarētājs: Jegors HARITONOVS Meitenes: 1. Odeta PANASA 2. Adelina LAČINOVA 3. Marija LAUVA ...

12.06. – 14.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes / LTS Kauss U14 – 3.posms

Zēni: 1. Artūrs Žagars 2. Maksims Kazancevs 3. Matīss Ulmanis Meitenes: 1. Elizabete Brutāne 2. Jasmīne Lūse 3. Madara Markeviča ...

01.-03.08. 2019. A.Zālīša sacensības / LTS Kauss U14 7.posms

Meitenes: 1. BRUTANE Elizabete 2. KOROLOVA Polina 3. ZARIŅA Sofija Zēni: 1. TENS Daniels 2. AUDRIŅŠ Stefans 3. GAVRILONOKS Nikita ...

29.-31.07.2019. A.Zālīša kauss / LTS kauss U12 6.posms – Rīga

Meitenes: 1. LAČINOVA Adelina 2. VALEINE Līva 3. PUIŠE Daniela Zēni: 1. SOTIKOVS Aleksandrs 2. NEIMANIS Rihards 3. RUBEZIS Mārtiņš ...

13.-14.07.2019. Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa U10

U8 RED grupa meitenes: 1. Darja Smirnova 2. Tīna Jansone 3. Anna Valtere zēni: 1. Aleksejs Žuravļovs 2. Svetoslavs Čerepovs 3. Dāvids Edgars Suraks U9 ORANGE grupa meitenes: 1. Monta Visoča...