Teniss pasaulē

Loading...

Lustīgus Līgo svētkus!

Darba laiks svētkos:23.06. 8:00-13:00 24.06. Slēgts25.06. 8:00-20:00   ...

Strādājam no 1. maija līdz 30 septembrim

Laukumu  rezervācijai:   +371 67518348     info@rstk.lv    Laukumu cenas:   No 8.00 – 17.00 - 10.00 Eiro / stundā; no 17.00 – 21.00 – 15.00 Eiro / stundā; sestdienās, svētdienās, svē...

Lūdzam visus tenisa kluba apmeklētājus ievērot valstī noteiktās drošības prasības- ieturēt 2 metru distanci un lietot maskas iekštelpās.

Sakarā ar valstī noteiktajiem Covid- 19 ierobežojumiem diemžēl šobrīd garderobes ir slēgtas.  Paldies par  sapratni un gaidām Ministru Kabineta turpmākos lēmumus....

27.07. – 29.07.2020. Zālīša kauss / LTS Kauss U12 – 5.posms

Uzvarētāji: Zēni: 1. Armands Aire 2. Rihards Neimanis 3. Ričards Dzirkals Meitenes: 1. Adelina Lačinova 2. Oļesja Demčenkova 3. Marija Lauva ...

17.07. – 19.07.2020. LTS Kauss sievietēm, vīriešiem – 4.posms / Rīgas čempionāts

Uzvarētāji Sievietes: 1. Patrīcija Špaka 2. Valerija Maija Kargina Vīrieši: 1. Kārlis Ozoliņš 2. Arvis Bērziņš Gandarījuma turnīra uzvarētāji: Alise Vindiga Uldis Gaismiņš ...

04.07. – 05.07.2020. LTS Kauss Senioriem – 3.posms / Rīgas čempionāts senioriem

35+ sievietes 1. Anastasija Linkeviča 2. Rita Graumane 35+ vīrieši 1. Artis Inda 2. Daņila Seļuto 45+ vīrieši 1. Kaspars Kulbergs 2. Egils Valeinis 55+ sievietes 1. Inga Brokāne 2. Svetlana...

19.06. – 21.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes / LTS Kauss U18 – 4.posms

Zēni: 1. Gustavs Dambiņš 2. Stefans Audriņš 3. Dāvis Rolis Meitenes: 1. Valerija Maija Kargina 2. Elizabete Kļavinska 3. Elizabete Brutāne ...

17.06. – 18.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes U16

Zēni: 1. Daniels Tens 2. Pāvels Petrovs 3. Maksims Kazancevs Meitenes: 1. Angelīna Bļinova 2. Emīlija Sausverde 3. Nikola Nikolajeva Gandarījuma turnīrs: Zēni: Kristaps Toms Tauriņ...

15.06. – 17.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes / LTS Kauss U12 – 3.posms

Zēni: 1. Armands AIRE 2. Rihards NEIMANIS 3. Ričards DZIRKALS Gandarījuma turnīra uzvarētājs: Jegors HARITONOVS Meitenes: 1. Odeta PANASA 2. Adelina LAČINOVA 3. Marija LAUVA ...

12.06. – 14.06.2020. Rīgas meistarsacīkstes / LTS Kauss U14 – 3.posms

Zēni: 1. Artūrs Žagars 2. Maksims Kazancevs 3. Matīss Ulmanis Meitenes: 1. Elizabete Brutāne 2. Jasmīne Lūse 3. Madara Markeviča ...