Teniss pasaulē

Loading...

Aizvadītas jau 25-tās starptautiskās World Tennis Tour Junior sacensības “Riga Open – Inspired by tennis”.

No 20.līdz 27.augustam  Rīgas satiksmes tenisa laukumos norisinājās  “World Tennis Tour Junior” 4. kategorijas sacensības  “Riga open-Inspired by tennis”.  Šogad sacensībās piedalījās 104 spēlētāji no 19 valstīm, Latviju pārstāvēja  46  spēlētāji. Ar rezultātiem iepriecināja Latvijas spēlētājas – vienspēlēs abas Latvijas finālistes – tikai 14 gadus vecā Odeta Panasa   cīnījās ar piecpadsmit gadīgo  Marinu Markinu, sīvā cīņā 6-4 un 6-3 uzvarēja Odeta Panasa. Savukārt dubultspēles Latvijas-Moldāvijas duets Adelina Lačinova un Eva Zabolotnaia ar rezultātu 6-4  6-4 sīvā cīņā pārspēja  Latvijas-Somijas duetu Marinu Markinu/Stellu Remander.  Zēniem vienspēļu finālā cīnījās  Manvidas Balčiunas no Nīderlandes un Nikolai Budkov Kjaer no Norvēģijas,  pārāks ar rezultātu 6-1 un 6-4 bija Norvēģijas  pārstāvis savukārt dubultspēlēs šis pats norvēģis pārī ar Polijas   pārstāvi Leon Zaorski zaudēja Nīderlandes-Kanādas duetam Manvydas Balciunas/Mathias Uwe Kask ar rezultātu 6-2  6-3.

 

Jāatzīmē, ka Odeta Panasa jūnijā notiekošajās Tennis Europe sacensībās tepat Mežaparkā izcīnīja uzvaru vienspēlēs U 14 vecuma grupā, savukārt Marija Markina U 16 ieguva otro vietu.

 

Sacensību direktors Osvalds Sausverds: “Šogad sacensības notika  augustam neierasti karstā laikā kā  arī lietus mums īpaši netraucēja, man prieks par Latvijas jaunajām tenisistēm un viņu sasniegumiem, ceru viņas drīzumā redzēt citās  sacensībās gan tepat Latvijā, gan Eiropā.  Īpašu paldies vēlos pateikt sacensību komandai, atbalstītājiem un šā gada galvenajam tiesnesim  Taavi Treier no Igaunijas. Novēlu visiem veiksmi nākamajās sacensībās, kuras ir jau nākošnedēļ Liepājā!”

 

Sacensības atbalsta  “Letapolise.lv”, “Latvijas Nafta”, “Venden”.

 

9213A29D-3238-4992-B45B-B2645F5EEECC