Teniss pasaulē

Loading...

31.05.-02.06.2019. Rīgas čempionāts pieaugušajiem/ LTS kausa 3.posms

Sievietes:

1. Slišane Laura

2. Rutlauka Sabīne

Vīrieši:

1. Emuliņš Rihards

2. Mednis Rūdolfs

Ps Pv

25.05.-26.05.2019. LTS kauss Senioriem 3 posms (Rīgas čempionāts)

35+ vīrieši:
1. AMOLIŅŠ Agris
2. SĪLĪTIS Māris
3. IKAUNIEKS Raivis

35+ sievietes:
1. GIntere – Ekimane Katrīna
2. LINKEVIČA Anastasija
3. GRAUMANE Rita

45+ vīrieši:
1. ĒRGLIS Ilmārs
2. DZELME Mārtiņš
3. PUNKA Andrejs

55+ vīrieši:
1. BROKS Armands
2. GAUSIS Aivars
3. SPRICIS Gints

55+ sievietes:
1. GAUSE Svetlana
2. JEGOROVA Inese
3. BROKĀNE Inga

Gandarījuma turnīra uzvarētājs:
UPMIŅŠ Andris

65+ vīrieši:
1. GODMANIS Ivars
2. ALEKSANDROVS Sergejs
3. KONSTANTINOVIČS Edgars

Gandarījuma turnīra uzvarētājs:
ZVIRGZDIŅŠ Vitālijs

35v 55v 65v

16.05.-17.05.2019. Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem- U16

Zēni:
1. KAZANCEVS Maksims
2. BRIEDIS Bruno
3. TAURIŅŠ Kristaps
Meitenes
1. MARKINA Marina
2. MARKEVIČA Madara
3. SAUSVERDE Emīlija

u16m u16z

10.05.-12.05.2019. LTS Kauss 5.posms (Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem) U14

Zēni:
1. TENS Daniels
2. KULIUSAS Faustas
3. FOLKHEIMS Daņila
Meitenes
1. BRUTANE Elizabete
2. ČERNOVA Aleksa
3. NIKOLAJEVA Nikola

u14m u14z

08.05.-10.05.2019. LTS Kauss-6.posms (Rīgas čempionāts) – U18

Zēni:
1. Šulcs Krišjānis
2. Kupfers Reinis
3. Audriņš Stefans

Meitene:
1. Poļiščuka Stefānija
2. Daļecka Dārta
3. Markina Marina 

u18m u18z

04.05.-06.05.2019. LTS Kauss-4.posms (Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem )U12

Zēni:
1. Sotikovs Aleksandrs
2. Keršis Ronaldo
3. Folkheims Daņila

Meitenes:
1. Lačinova Adelina
2. Zeltiņa Beatrise
3. Valeine Līva

u12m u12z

21.08.-25.08. ITF U18 Riga Open – Inspired by Tennis

Sīkāku informāciju par turnīra gaitu un rezultātiem, atradīsiet sacensību oficiālajā mājaslapā:

https://www.itftennis.com/juniors/tournaments/tournament/info.aspx?tournamentid=1100042155

40330016_2124306960945455_3609595269810749440_o 40325555_2124306510945500_16810171284062208_o

12.08.-17.08. LR Jauniešu čempionāts 2018

U12 zēni, U12 meitenes, U14 zēni, U14 meitenes, U16 zēni, U16 meitenes, U18 zēni, U18 meitenes

Sīkāka informācija par turnīra gaitu un rezultātiem: 

http://sacensibas.lts.lv/lv/

39917061_1240851142724598_2595575709090971648_o 39917102_1240852042724508_4968640823412391936_o

 

 

 

Novusa turnīrs

Šī gada 25.08 RP SIA “Rīgas satiksme” telpās Rīgā, Brīvības ielā 191 norisinājās pirmais nodibinājuma “Rīgas satiksmes tenisa klubs” organizētais un Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamenta līdzfinansētais tautas turnīrs novusā komandām.

 

Komandas izspēlēja apļa turnīru kurā tikās katra ar katru. Turnīrā izcīnot divas uzvaras un vienu reizi spēlējot neizšķirti 1. vietu ieguva “Rīgas satiksme” komanda. Otrajai un trešajai vietai bija vienāds punktu skaits, proti 3, bet pateicoties labākai setu attiecībai 2. vietu ieguva “Elvi” no Kuldīgas, bet trešo SK “Babīte”. Bez medaļām šoreiz palika Ventspils.

 

Novusa nolikums

Foto: https://failiem.lv/u/nhtzp7mp

15.07. Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa

GREEN U10

Meitenes:

1. Oļesja Demčenkova

2. Odeta Panasa 

3. Margarita Novik

Zēni:

1. Kristafers Krūmiņš

2. Ēriks Valeinis

3. Nils Neo Trapāns

37209126_2040649989311153_1344458530404433920_n 37192297_2040650185977800_3828427237976178688_n