Teniss pasaulē

Loading...

LTS Kauss U14 – 3.posms – Rīga / Rīgas čempionāts 09.05. – 11.05.2022.

Meitenes:
1. Anna Azarova
2. Darina Matvejeva
3. Viktorija Visočanska
 
Zēni:
1. Ēriks Valeinis
2. Ričards Dzirkals
3. Sevastjans Holmins
 
F5A91D41-8C54-4ED2-8A87-3DA833DCB55B 140BD2C1-F66C-4593-A73A-79EF1F78A43B

LTS Kauss U12 – 4.posms – Rīga / Rīgas čempionāts 04.05. – 06.05.2022.

Meitenes:
1. Darina Matvejeva
2. Valeriia Timofeeva
3. Marina Markina
 
Zēni:
1. Jānis Liberts
2. Artis Aire
3. Jēkabs Stikuts
 
0CC9F516-0FCE-43D0-A921-1F0601596F93 B066C553-DEE1-4463-9C31-2C5EFA6DDA1C

Strādājam no 1. maija!

Laukumu  rezervācijai:

 

+371 67518348     info@rstk.lv 

 

Laukumu cenas:

 

No 8.00 – 17.00 - 12.00 Eiro / stundā;

no 17.00 – 21.00 – 18.00 Eiro / stundā;

sestdienās, svētdienās, svētku dienās – 12.00 Eiro/ stundā.

 

RP SIA „Rīgas satiksme” darbiniekiem ir iespēja izmantot tenisa kortus par brīvu un ar atlaidēm.

(par sīkāku informāciju interesēties pie administrācijas)

 

Rīgas satiksmes tenisa klubs
Ezermalas iela 32, Rīga LV 1014

vasaras sezona facebook(1)

Sezona noslēgusies!
Paldies! ☀️
 

Tiekamies nākamgad maijā!

 
Attachment2 Attachment1

Laukumu rezervācijai: +371 67518348

Ilgstošais lietus periods ir beidzies  un Starptautiskais tenisa turnīrs Riga Open-Inspired by tennis ir noslēdzies!
Gaidam spēlēt gribētājus!
Strādājam līdz 30. septembrim.

241036629_995587511233096_2759481915551302172_n

Riga Open 2021 U 14 and U 16 uzvarētāji

U 14 zēni :
Winner Ilya Maltsev(RUS)
Runner-up Maxim Vlasov(RUS)
U 14 meitenes :
Winner Alisa Oktiabreva (RUS)
Runner-up Diana Smolinska(UKR)
U 16 zēni :
Winner Lasse Poertener(GER)
Runner-up Tihon Fedorov(BLR)
U 16 meitenes :
Winner Ekaterina Ivanova (RUS)
Runner-up Beatrise Zeltina(LAT)
u14m u14z u16m u16z

Riga Open 2021 U 18 uzvarētāji

Zēni U 18
vienspēlēs: Manvydas Balciunas(NED)
dubultspēlēs: Yahor Slizevich(BLR) Dāvids Špaks(LAT)
Meitenes U 18
vienspēlēs: Emilija Tverijonaite(LTU)
dubultspēlēs: Grete Gull(EST) Valeriia Krikhotina(RUS)
u18md u18zd u18zd2 u18zs240211000_3118396308484331_3099615855968910990_n 240441080_3118396321817663_2651055030105283188_n

LTS Kauss U14 – 3.posms – Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem

Meitenes:
1. Marija Lauva
2. Viktorija Visočanska
3. Oļesja Demčenkova
Zēni:
1. Daņila Folkheims
2. Pauls Kristofers Kūdriņš
3. Ričards Dzirkals
u14m u14z

 

LTS Kauss U12 – 2. posms – Rīga

Meitenes:
1. Keisija Bērziņa
2. Elizabete Marta Hamitova
3. Paula Gurecka
Zēni:
1. Ēriks Valeinis
2. Jegors Haritonovs
3. Gustavs Brižs
u12m u12z