Teniss pasaulē

Loading...

09.05-11.05 Rīgas čempionāts / LTS Kauss U18 – 6.posms

Zēni:

1. Renārs Grodskis

2. Daniels Tens

3. Ruslans Filipenko

Meitenes: 

1. Stefānija Poļiščuka

2. Laura Slišāne

3. Sabīne Rutlauka

32207505_1851982161507278_3581466060110430208_n (1) 32214984_1851974411508053_1522497272854609920_n (1) 32294156_1851995241505970_5185757394524700672_n

06.05-08.05 Rīgas čempionāts / LTS Kauss U14 – 5.posms

Meitenes:

1. Ksenija Rage

2. Īrissa Šagijeva

3. Nikola Nikolajeva

Zēni:

1. Gustavs Dambiņš

2. Reinis Kupfers

3. Daniels Tens

32073327_1943889222320564_7723997441992687616_n 32169472_1943889218987231_8213477375610978304_n

03.05-05.05 Rīgas čempionāts / LTS Kauss U12 – 4.posms

Zēni: 
1. vieta – Maksims Kazancevs
2. vieta – Stefans Audriņš
3. vieta – Tomass Priede

Meitenes: 
1. vieta Alina Krancmane 
2. vieta Madara Markeviča
3. vieta Laura Spārniņa

Gandarījuma uzvarētāji: 
Aleksandrs Sotikovs
Beatrise Zeltiņa

31914345_1940356512673835_2913970074354188288_n 31925008_1940356509340502_1531764034162917376_n

02.05-03.05 Rīgas čempionāts – U16

Meitenes:

1. Stefānija Poļiščuka

2. Sabīne Rutlauka

3. Terēze Vēvere

Zēni:

1. Daniils Šnaiders

2. Markuss Tions

3. Ruslans Filipenko

31773125_1938073632902123_5165259040334282752_n 31823569_1938073646235455_3562566168193531904_n 31936691_1938073842902102_7636365149783195648_n

12.08. Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa

U8 RED grupa

meitenes:

 

1. Inese Dreimane

2. Paula Kapača

3. Endija Šaraka

zēni:

1. Romans Kravcovs

2. Orests Ronis

3. Henrijs Miks Gulāns

U9 ORANGE grupas

meitenes:

1. Samanta Āboliņa

2. Paula Grabovska

3. Sofija Stolere

zēni:

1. Nikita Bļinkovs

2. Ralfs Upenieks

3. Toms Emīls Stalīdzāns

U10 GREEN grupa

meitenes:

1. Elizabete Marta Hamitova

2. Marija Lauva

3. Madara Balode

zēni:

1. Aleksandrs Čurkins

2. Rihards Neimanis

3. Mikus  Bušēvics

 

20728253_1638539762855513_3025646369620457896_n 20728326_1638539456188877_6007292046304631252_n 20770475_1638539659522190_6417579432286182698_n Attachment2 20841194_1638540079522148_412661336618060496_n

u10z1 

16.07. Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa

U10 GREEN grupa
meitenes:

1. Adelina Lačinova

2. Elizabete Marta Hamitova

3. Madara Balode

zeni:

1. Gustavs Silarājs

2. Aleksandrs Sotikovs

3. Aleksandrs Čurkins

U10z

U10m

15.07. Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa

U8 RED grupa
meitenes:

1. Karolīna Lāce

2. Jekaterina Potapenko

3. Paula Gurecka
zēni:

1. Orests Ronis

2. Henrijs Miks Gulāns

3. Jegors Haritonovs

U8m U8m+z U8z

15.07. Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa

U9 ORANGE grupa

meitenes:

1. Krista Sautiņa

2. Kamilla Černousova

3. Lote Līva Bormane

zēni:

1. Ilja Maleevs

2. Vladimirs Krastiņš

3. Patriks Brieze

U9z1 U9z2

U9m1 U9m2

10.07-12.07 A.Zālīša kauss (LTS Kausa 6.posms)U14

Meitenes:

1. KĻAVINSKA Elizabete

2. PLĪKŠA Laura

3. KARGINA Valerija M.

Zēni:

1. FILIPENKO Ruslans

2. ŠPAKS Dāvids

3. DAMBIŅŠ Gustavs

Zu14m Zu14z

07.07-09.07 A.Zālīša kauss (LTS Kausa 5.posms) U12

Meitenes:

1. APLOKA Enija P.

2. NIKOLAJEVA Nikola

3. ČERNOVA Aleksa

Zēni:

1. DAMBIŅŠ Gustavs

2. ŠPAKS Ričards

3. RANCĀNS Roberts

Zu12m Zu12m2